Úvodní stránka Výrobci Gates Klínové řemeny pryž Quad-Power® 4

Quad-Power® 4

Použití nových materiálů a pokročilé technologie vedlo ke vzniku nové generace vroubkovaných klínových řemenů, jejichž výkony v celé řadě typů použití jsou lepší než všechny řemeny obdobných rozměrů.

DELŠÍ ŽIVOTNOST PŘI EXTRÉMNÍCH TEPLOTÁCH
Druhá generace klínových řemenů Gates ze směsi EPDM se vyznačuje nejširším rozpětím provozních teplot na trhu. Řemeny Quad‑Power® 4 si uchovávají mimořádné výkony i v extrémně chladném prostředí, až do teploty -50°C.
Nová pryžová směs EPDM odolává tvrdnutí, což umožňuje vyhnout se praskání při teplotách až do +130°C. Řemeny Quad‑Power® 4 jsou tak ideálním řešením pro použití v horkovzdušných vzduchotechnických systémech nebo jiných prostředích o vysoké teplotě.Konstrukce řemenu

Polyesterové tažné kordy vyznačující se minimálním protažením jsou základem pro stabilní napnutí po celou životnost řemenu.

Modrá adhezní vrstva zajišťuje velmi silné propojení tažných kordů a pryžové směsi.

Optimalizovaný tvar vrubů přináší méně namáhání při ohybu a vyšší účinnost.

Pryžová směs EPDM nové generace zajišťuje dlouhou životnost. Díky ní je řemen odolný vůči opotřebení i za extrémních teplot.
Bezúdržbové klínové řemeny. Bez nutnosti dopínání!

Díky použití inovativní technologie kordu s minimálním protažením navrhla společnost Gates jako první v odvětví
bezúdržbový vroubkovaný klínový řemen. Na rozdíl od běžných řemenů netrpí vroubkovaný klínový řemen Quad-Power® 4 výrazným poklesem napnutí během prvních hodin po instalaci. Díky tomu tedy není třeba ani období záběhu, ani nové napnutí.
Jen si představte, jaké pohodlí to přináší pro pohony, kde jsou řemeny obtížně dosažitelné. Není-li třeba nové napínání, znamená to, že není nutná odstávka stroje ani přerušení výroby.
Nové bezúdržbové klínové řemeny Quad-Power® 4 snižují pro pracovníky údržby a technické pracovníky náklady na odstávky.

STABILIZACE NAPNUTÍ
Aby klínové řemeny fungovaly efektivně, musí být optimálně napnuté. Nesprávné napnutí řemenu vede nejen k neúčinnému přenosu síly, ale také k předčasnému
opotřebení řemenu a jeho selhání.
Klínové řemeny Gates nové generace jsou speciálně konstruovány, aby si zachovaly stabilní napnutí po celou dobu životnosti, aniž by bylo třeba je pravidelně znovu napínat.
Řemeny Quad-Power® 4 vyžadují menší počet výměn, což znovu znamená úspory jak v souvislosti s odstávkami, tak ve vztahu k nákladům na materiál.
Sortiment a rozměry řemenůJendotlivé řemeny
Profil Délka
XPZ/3VX 600 - 3550
XPA 690 - 4000
XPB/5VX 1000 - 5070
XPC 1900 - 5000
PowerBandy
Profil Délka
XPZ 800 - 3550
XPA 800 - 4000
XPB 1250 - 4750
3VX* 635 - 3555
5VX* 1270 - 50805
*Prodává se pod označením Super HC® Molded Notch PowerBand®

Soubory ke stažení

K řadě nejsou žádné soubory.

Související novinky

K řadě nejsou žádné novinky.

Tisk   |   Kontakty   |   Mapa stránek   |   webdesign: NETservis s.r.o.

© 2006 UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.   |  www.uzimex.cz