Úvodní stránka Profil Ocenění

Získaná ocenění

Přehled získaných ocenění a medailí z veletrhů MSV a AMPER seřazených podle jednotlivých roků:

MSV '96

Na 38. Mezinárodním strojírenském veletrhu jsme získali zlatou medaili za „Servomotor maxon A-max“. Motory programu A-max vznikly komplexní modernizací motorů předchozího S a A programu tak, aby motory rovnoměrně pokryly celý rozsah velikostí. Nová konstrukce umožnila výrobu i montáž motorů na automatické lince s výraznou cenovou úsporou.

MSV '99

Na 41. Mezinárodním strojírenském veletrhu jsme získali zlatou medaili za „Maxon motor EC ø 6 mm - bezkartáčový motor s Hallovými sondami“, který představoval nejmenší elektronicky komutovaný motor se snímačem na světě.

AMPER 2000

Na 8. Mezinárodním veletrhu elektrotechniky a elektroniky jsme získali zlatou medaili za výrobek „Řada bezkartáčových motorů EC maxon“. Motory ucelené řady rovnoměrně pokryly celý široký rozsah velikostí od ø 6 mm do ø 60 mm.

MSV 2000

Na 42. Mezinárodním strojírenském veletrhu jsme získali zlatou medaili za výrobek „Řada stejnosměrných motorů RE-max s magnety ze vzácných hornin“. Řada vznikla inovací řady motorů RE s vysoce účinnými permanentními magnety tak, že motory rovnoměrně pokryly nejpoužívanější rozsah velikostí. Nová konstrukce umožnila výrobu i montáž motorů na automatické lince s výraznou cenovou úsporou.

AMPER 2001

Na 9. mezinárodním veletrhu elektrotechniky a elektroniky jsme získali zlatou medaili za výrobek „Řada malých stejnosměrných komutátorových motorů RE-max“. Řada motorů RE s vysoce účinnými permanentními magnety, upravená pro výrobu i montáž motorů na automatické lince s výraznou cenovou úsporou, byla začleněna do modernizované soustavy komponent maxon s použitím nových technologií keramických čepů planet v převodovkách a s principem snímání směru magnetického pole v inkrementálních snímačích MR.

MSV 2004

Na 46. Mezinárodním strojírenském veletrhu jsme získali zlatou medaili za výrobek „Řada stejnosměrných pohonů malého výkonu s bezkartáčovými motory EC-max a řídicími jednotkami EPOS“. Řada vznikla inovací nejžádanějších motorů řady EC tak, že motory rovnoměrně pokryly celý rozsah velikostí. Nová konstrukce zjednodušila motory a umožnila výrobu i montáž motorů na automatické lince s výraznou cenovou úsporou

AMPER 2005

Na 13. mezinárodním veletrhu elektrotechniky a elektroniky jsme získali ocenění poroty za „Bezkartáčový motor maxon EC-powermax“. Aplikací technologií vícepólových motorů do dosavadního motoru EC vzniknul motor s dvojnásobným momentem na 1 cm3 objemu, který představuje motor s nejvyšší dosažitelnou koncentrací výkonu v objemu motoru ve světovém měřítku.

MSV 2006

Na 48. Mezinárodním strojírenském veletrhu jsme získali zlatou medaili za výrobek „EPOS P“. Miniaturní řídicí jednotka motorů malého výkonu je vybavena funkcemi obvyklými u výkonných pohonů, je schopna samostatně řídit síť pohonů na sběrnici CAN a zastávat funkci nadřazeného PLC podle vloženého programu. Programuje se standardními jazyky podle normy IEC EN61131-3.


Tisk   |   Kontakty   |   Mapa stránek   |   webdesign: NETservis s.r.o.

© 2006 UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.   |  www.uzimex.cz