Úvodní stránka Profil

O naší společnosti

UZIMEX PRAHA, spol. s r.o. byla založena v roce 1992 jako dceřiná společnost UZIMEX AG Švýcarsko se sídlem společnosti v Praze.

Obchodní sortiment tvoří výrobky od renomovaných strojírenských firem, se kterými jsou uzavřeny smlouvy o zastoupení. Hlavní oblastí jsou výrobky pro špičkové technologie do automatizace a robotizace a měřicí technika.

Od roku 1996 zajišťujeme v tuzemsku výrobu ozubených i klínových řemenic s hlavním zaměřením na výrobu podle výkresu zákazníka. Od předního světového výrobce řemenů firmy GATES máme autorizaci pro výrobu profilů ozubených řemenic všech typů ozubených řemenů.

Cílem firmy UZIMEX PRAHA, spol. s r.o. je být Vaším partnerem od fáze návrhu stroje až po optimalizaci dodávek systémem Just in time. Aplikační poradenství je samozřejmou součástí našeho přístupu.

Oblast působení je Česko a Slovensko. Vytvářená síť technických kanceláří zajišťuje optimální kontakt se zákazníkem. V současnosti jsou kanceláře v Praze a Liberci.

Ve spolupráci s fakultami jsou námi zastupované moderní výrobky součástí výuky, jsou jimi vybavovány laboratoře, a spolu s fakultami jsou řešeny projekty pro průmysl.


Tisk   |   Kontakty   |   Mapa stránek   |   webdesign: NETservis s.r.o.

© 2006 UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.   |  www.uzimex.cz