Úvodní stránka Výrobci Raytec system ag

Raytec system ag

Švýcarský výrobce špičkové měřící techniky. Jeho opticko-elektrické měřící přístroje jsou určeny zejména pro měření geometrických tolerancí lineárních vedení obráběcích strojů. Lze je využít pro dlouhodobé sledování deformací, odchylek a pohybů objektů.

Přístroje firmy Raytec jsou založeny především na přesné detekci polohy dopadajícího laserového paprsku na přijímač. Základem je měření přímosti. Příslušenství rozšiřuje použití na měření rovnoběžnosti, kolmosti a souososti.

Firma Raytec vyvíjí přístroje již od roku 1994. Lasery a snímače dnešních přístrojů pracují bezdrátově a lze jimi snadno manipulovat. Software vychází uživatelům vstříc automatickým zpracováním údajů pro řadu měřicích a seřizovacích úkolů.

Přehled kategorií

Měření přímosti

Měření přímosti

Přístroje a příslušenství vyhodnocují odchylky přímých a válcových měřených ploch od laserového paprsku. Měří přímost, rovnoběžnost, kolmost a souosost.


Soubory ke stažení


(06.05.10)

au_2010-05_rozhovor.pdf (466kB)

Příběh firmy UZIMEX PRAHA, spol. s r.o. Čtvrtý díl seriálu Vyprávějte příběh své firmy je věnován firmě UZIMEX PRAHA, spol. s r. o., která je čtenářům Automy známa hlavně jako dodavatel motorků Maxon, jež se osvědčily mimo jiné ve vesmírných misích na Mars. Vyprávění jednatele firmy Romana Kříčka doplňoval svými postřehy jeho syn Roman Kříček mladší, zodpovědný za logistiku a finanční řízení firmy.
Vydavatel: Automa
Výrobci: Sopap , Gates , StS Coupling , Nippon bearing , Agilent technologies , Raytec system ag , DIAVITE AG , UZIMEX PRAHA


(18.03.10)

tt_2010-07.pdf (448kB)

Pohony maxon motor. Pohony do zdravotnictví, sterilizace. Bezdotyková měření drsnosti, měření přímosti. Vše k vidění na veletrhu AMPER 2010.
Vydavatel: Technický týdeník
Výrobci: Raytec system ag , DIAVITE AG


(04.09.09)

tt_2009-17.pdf (466kB)

Špičkové technologie do automatizace a robotizace.
Vydavatel: Technický týdeník
Výrobci: Sopap , Gates , StS Coupling , Nippon bearing , Agilent technologies , Raytec system ag , DIAVITE AG , UZIMEX PRAHA

DALŠÍ SOUBORY

Související novinky

Nabídka zaměstnání (01.09.14)

Nabídka zaměstnání

Hledáme vhodného adepta pro obchodně - technickou činnost

Hlavní náplní práce je technická činnost, zahrnující výpočty, návrhy, vytypování el. pohonů, řemenových převodů, vačkových mechanismů a dalších produktů od zahraničních…… víceTisk   |   Kontakty   |   Mapa stránek   |   webdesign: NETservis s.r.o.

© 2006 UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.   |  www.uzimex.cz