Úvodní stránka Výrobci

Výrobci

V Česku a na Slovensku zastupujeme zahraniční výrobce strojírenských a elektrotechnických komponent nejvyšší úrovně pro výrobní stroje, automatizaci sériové výroby i jednoúčelové stroje.

Sopap
Různé druhy vaček v převodovkách převádějí rovnoměrné otáčení asynchronního motoru na velmi přesný přerušovaný pohyb. Lze si vybrat otáčivý nebo přímočarý přerušovaný pohyb, typ vačkové převodovky s potřebným počtem stanic, rychlostí a s požadovanou nosností.

Expert
Brzdový pohon otáčí vačkou, která zabírá do rolen. Vačka má na sobě nulové stoupání, kterým se realizuje krokování.

Gates
Převody pryžovými klínovými řemeny s obvyklými průřezy s nadstandardní délkou života. Vysokorychlostní polyuretanové klínové řemeny. Převody ozubenými řemeny z pryže a nejvýkonnějšími řemeny Polychain z polyuretanu. Řemeny uzavřené i v metráži.

StS Coupling
Pružné spojky slouží ke spojení ne zcela souosých hřídelů. Firma StS Coupling vyrábí spojky s vlnovcem, polyuretanovou hvězdou a magnetické spojky s permanentním magnetem. Uvedené spojky mají různé torzní tuhosti a tlumení rázů. StS Coupling také vyrábí spojky bezpečností, které vypnout pohon od soustavy při překročení nastaveného kroutího momentu.

Nippon bearing
Různé druhy lineárního vedení – tyče kruhového průřezu s kuličkovými pouzdry nebo celými domečky. Jako ekvivalent jsou pouzdra a tyče i v provední pro přenos kroutícího momentu. Dále vedení s obdélníkovým průřezem, aktuátory, třecí šrouby.

Agilent technologies
Dvoufrekvenční interferometr pracuje se snímáním střídavého signálu, které je mnohem přesnější než snímání stejnosměrného signálem v obvyklých jednofrekvenčních interferometrech.

Raytec system ag
Laserovým vysílačem a přijímačem se při měření přímosti, kolmosti a rovnoběžnosti snadno manipuluje, neboť jsou oproštěny od kabelů. Mají bateriové napájení a bezdrátové spojení s vyhodnocovacím počítačem.

DIAVITE AG
Kompaktní drsnoměr, vhodný i pro dílnu, je vybaven měřicí technologií, příslušenstvím a softwarem na úrovni laboratorního přístroje.

UZIMEX PRAHA
Řemenice pro převody klínovými a synchronizačními řemeny s profily Gates a GatesMectrol. Pro otáčivý i přímočarý pohyb.

ROUTECH
Vlastnosti stejnosměrných pohonů s malým výkonem umožňují zjednodušit nebo zkvalitnit pohon oproti pohonům indukčními nebo krokovými motory. Důvodem pro použití stejnosměrného motoru je velký rozsah rychlosti, stejný přípustný moment při všech rychlostech, vysoký záběrový moment a krátkodobá přetížitelnost. Důsledkem je spolehlivé překonání proměnných mechanických odporů.


Tisk   |   Kontakty   |   Mapa stránek   |   webdesign: NETservis s.r.o.

© 2006 UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.   |  www.uzimex.cz