Úvodní stránka Výrobci DIAVITE AG

DIAVITE AG

Drsnoměry DIAVITE jsou se svými malými rozměry a snadnou ovladatelností vhodné pro měření v dílenských podmínkách. Jejich přesnost, rozsáhlé příslušenství a připojitelnost k počítači se uplatní při měření v laboratoři. Mezi hlavní přednosti přístrojů firmy DIAVITE AG patří lineární snímač s Hallovou sondou, systém ramének pro širokou oblast aplikací měření, měření z ruky nebo na měřicím stanovišti, vestavěná tiskárna, provoz nezávislý na síťovém zdroji a příznivý poměr cena/výkon.

Přehled kategorií

Drsnoměry pro dílnu i laboratoř

Drsnoměry pro dílnu i laboratoř

Drsnoměry pro pohotovou práci v dílně mají měřicí hroty s tvarem pro jemné snímání, lineární snímač a posuvné jednotky pro práci z ruky i ze stativu. S příslušenstvím mohou měřit těžko přístupné plochy.


Soubory ke stažení


(06.05.10)

au_2010-05_rozhovor.pdf (466kB)

Příběh firmy UZIMEX PRAHA, spol. s r.o. Čtvrtý díl seriálu Vyprávějte příběh své firmy je věnován firmě UZIMEX PRAHA, spol. s r. o., která je čtenářům Automy známa hlavně jako dodavatel motorků Maxon, jež se osvědčily mimo jiné ve vesmírných misích na Mars. Vyprávění jednatele firmy Romana Kříčka doplňoval svými postřehy jeho syn Roman Kříček mladší, zodpovědný za logistiku a finanční řízení firmy.
Vydavatel: Automa
Výrobci: Sopap , Gates , StS Coupling , Nippon bearing , Agilent technologies , Raytec system ag , DIAVITE AG , UZIMEX PRAHA


(19.03.10)

tt_2010-07-bublina.pdf (237kB)

Bezdotykové měření drsnosti povrchu
Vydavatel: Technický týdeník
Výrobci: DIAVITE AG


(18.03.10)

tat_2010-03.pdf (423kB)

Kontaktní a bezkontaktní měření drsnost povrchu. Vyhodnocení. Diavite DH-7, Diavite Optik.
Vydavatel: Technika a trh
Výrobci: DIAVITE AG

DALŠÍ SOUBORY

Související novinky

Nabídka zaměstnání (01.09.14)

Nabídka zaměstnání

Hledáme vhodného adepta pro obchodně - technickou činnost

Hlavní náplní práce je technická činnost, zahrnující výpočty, návrhy, vytypování el. pohonů, řemenových převodů, vačkových mechanismů a dalších produktů od zahraničních…… více


Přesný drsnoměr DH7 (02.05.06)

Přesný drsnoměr DH7

Švýcarský výrobce Asmeto první použil v roce 1995 magnetickou Hallovu sondu s vysoce lineárním analogovým signálem na převodník drsnoměru. Přesný snímací princip tvoří základ stavebnice přístroje pro měření drsnosti povrchu v…… víceTisk   |   Kontakty   |   Mapa stránek   |   webdesign: NETservis s.r.o.

© 2006 UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.   |  www.uzimex.cz