Úvodní stránka Sortiment Řemenice

Řemenice

Řemenice s rozměry a profily, které splňují požadavky výrobců řemenů. Parametry kompletního převodu odpovídají výpočtům výrobce řemenu.

Vybrané standardní rozměry ze standardních materiálů a se standardní přesností se dodávají z velkovýroby, Nestandardní řemenice se vyrábějí podle výkresů.

více

Přehled výrobců

UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.

UZIMEX PRAHA

Řemenice se dodávají s tvarem, profilem a rozměry věnce a z materiálů podle podmínek a doporučení výrobce řemenů. Provedení náboje se řídí požadavky na upnutí na hřídel, s válcovým vývrtem, s předvrtanou dírou nebo s kuželovým pouzdrem vhodného typu.


Soubory ke stažení


(06.05.10)

au_2010-05_rozhovor.pdf (466kB)

Příběh firmy UZIMEX PRAHA, spol. s r.o. Čtvrtý díl seriálu Vyprávějte příběh své firmy je věnován firmě UZIMEX PRAHA, spol. s r. o., která je čtenářům Automy známa hlavně jako dodavatel motorků Maxon, jež se osvědčily mimo jiné ve vesmírných misích na Mars. Vyprávění jednatele firmy Romana Kříčka doplňoval svými postřehy jeho syn Roman Kříček mladší, zodpovědný za logistiku a finanční řízení firmy.
Vydavatel: Automa
Výrobci: Sopap , Gates , StS Coupling , Nippon bearing , Agilent technologies , Raytec system ag , DIAVITE AG , UZIMEX PRAHA


(04.09.09)

tt_2009-17.pdf (466kB)

Špičkové technologie do automatizace a robotizace.
Vydavatel: Technický týdeník
Výrobci: Sopap , Gates , StS Coupling , Nippon bearing , Agilent technologies , Raytec system ag , DIAVITE AG , UZIMEX PRAHA


(05.02.08)

tt_2008-03-bublina.pdf (368kB)

Bublina (gates mectrol): Vyberte si ozubení.
Vydavatel: Technický týdeník
Výrobci: Gates , UZIMEX PRAHA

DALŠÍ SOUBORY


Související novinky

Nový přehledový katalog UZIMEX (10.09.15)

Nový přehledový katalog

Nový přehledový katalog UZIMEX… více


Otočný stůl CUBE 100 (11.03.11)

Otočný stůl CUBE 100

Nejmenší vačkový krokovací otočný stůl CUBE 100 rozšiřuje sortiment krokovacích zařízení výrobce SOPAP. Malý otočný stůl má kompaktní rozměry, 90 W pohon se synchronizačním řemenem je obsažen v samotném stole. … víceTisk   |   Kontakty   |   Mapa stránek   |   webdesign: NETservis s.r.o.

© 2006 UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.   |  www.uzimex.cz