Úvodní stránka Výrobci Sopap Víceosé s mechanickou vazbou Manipulátory ML, MLL

Manipulátory ML, MLL

Manipulátory ML
Deska s upínací plochou pro manipulační přípravek je vedena v křížovém přímočarém vedení uvnitř skříně manipulátoru. Vodorovný pohyb řídí dlouhá šroubová drážka válcové vačky. Svislý pohyb řídí přes úhlovou páku druhá krátká šroubová drážka válcové vačky. Ve stanicích se deska sníží pro uchopení výrobku.

Pohon manipulátoru je asynchronním motorem s převodovkou. Motor s elektromagnetickou brzdou umožňuje zastavit pohyb v koncové poloze a vyčkat na dokončení technologické operace. Při zpětném pohybu se změní směr otáčení.
Přenášená hmotnost 10 – 500 kg.

Manipulátory MLL
Deska s krátkým přímým vedením pro manipulační přípravek je vedena v dlouhém přímočarém vedení napojeném na skříň manipulátoru. Vodorovný pohyb řídí dlouhá šroubová drážka válcové vačky. Svislý pohyb řídí přes úhlovou páku druhá vačka.Ve stanicích se deska sníží pro uchopení výrobku.

Pohon manipulátoru je asynchronním motorem s převodovkou. Motor s elektromagnetickou brzdou umožňuje zastavit pohyb v koncové poloze a vyčkat na dokončení technologické operace. Při zpětném pohybu se změní směr otáčení.
Přenášená hmotnost 10 – 500 kg.Řez manipulátorem ML

Jedna drážka válcové vačky v horní části řezu posouvá upínací desku vodorovně. Druhá drážka válcové vačky natáčí páku kolem čepu v dolní části řezu a posouvá desku svisle.
Aplikace manipulátoru M, ML

Na upínací desku se připevní nástroj na uchopení výrobku. Výrobky se manipulátorem přemisťují, aniž se přitom natočily.
Soubory ke stažení


(15.03.11)

tt_2011-06-bublina.pdf (388kB)

Bublina (SOPAP) Otočný krokovací stůl CUBE 100
Vydavatel: Technický týdeník
Výrobci: Sopap , Expert


(06.05.10)

au_2010-05_rozhovor.pdf (466kB)

Příběh firmy UZIMEX PRAHA, spol. s r.o. Čtvrtý díl seriálu Vyprávějte příběh své firmy je věnován firmě UZIMEX PRAHA, spol. s r. o., která je čtenářům Automy známa hlavně jako dodavatel motorků Maxon, jež se osvědčily mimo jiné ve vesmírných misích na Mars. Vyprávění jednatele firmy Romana Kříčka doplňoval svými postřehy jeho syn Roman Kříček mladší, zodpovědný za logistiku a finanční řízení firmy.
Vydavatel: Automa
Výrobci: Sopap , Gates , StS Coupling , Nippon bearing , Agilent technologies , Raytec system ag , DIAVITE AG , UZIMEX PRAHA


(14.09.09)

tat_2009-09.pdf (1.55MB)

Aplikace vačkových mechanismů SOPAP
Vydavatel: Technika a trh
Výrobci: Sopap , Expert

DALŠÍ SOUBORY

Související novinky

Otočný stůl TSa 100 (13.09.14)

Otočný stůl TS 100

Nový otočný stůl TSa 100 s výstupním talířem ve výšce pouhých 105 mm od základny konstrukčně a principiálně vychází z kompaktního stolu CUBE 100. Stejně jako CUBE 100 i TSa 100 nabízí statické axiální zatížení výstupního talíře 3000…… více


Stůl TXE (12.09.14)

Otočné stoly TXE a TXI

Nové otočné stoly SOPAP TXE a TXI nabízejí jednoduché řešení pro aplikace, kde není kladen důraz na vysokou přesnost polohování. Prstencový tvar umožňuje umístit více statických prvků do středu.…… více


Nabídka zaměstnání (01.09.14)

Nabídka zaměstnání

Hledáme vhodného adepta pro obchodně - technickou činnost

Hlavní náplní práce je technická činnost, zahrnující výpočty, návrhy, vytypování el. pohonů, řemenových převodů, vačkových mechanismů a dalších produktů od zahraničních…… víceTisk   |   Kontakty   |   Mapa stránek   |   webdesign: NETservis s.r.o.

© 2006 UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.   |  www.uzimex.cz