Úvodní stránka Výrobci Sopap Jednoosé s přímočarým pohybem Manipulátory E

Manipulátory E

Vodorovný pohyb saní ve vedení řídí dlouhá válcová vačka s drážkou na povrchu ve tvaru šroubovice s proměnným stoupáním. Její tvar určuje zrychlení a průběh pohybu saní.
Sáně jsou unášené kladkou v drážce vačky.
Na saních je plocha k upevnění manipulačního zařízení, které přenáší výrobky.
Vačku pohání asynchronní motor s převodovkou.
Motor po dojetí do koncové polohy mění směr otáčení.

Zdvih do 4 m.
Přenášená hmotnost do 10 t.Řez manipulátorem E

Vačka velkého průměru je uložena v čelech přímočarého vedení. Pohon je asynchronním motorem s převodovkou. Brzdový motor se po dojetí saní do úvrati zastaví a reverzuje na povel řídicího systému.
Aplikace manipulátoru E

Manipulátor E se umisťuje na podlahu na patky nebo se připevní bočními přírubami na sloupy. Používá se nejčastěji s dalším manipulátorem, který je upevněn na upínací plochu. Může to být svislý sloupový manipulátor nebo plochý zvedák, který podjede pod manipulovaný výrobek, naloží si jej a přemístí. Obdobným způsobem se řeší založení výrobku na začátek dopravního pásu.
Soubory ke stažení


(15.03.11)

tt_2011-06-bublina.pdf (388kB)

Bublina (SOPAP) Otočný krokovací stůl CUBE 100
Vydavatel: Technický týdeník
Výrobci: Sopap , Expert


(06.05.10)

au_2010-05_rozhovor.pdf (466kB)

Příběh firmy UZIMEX PRAHA, spol. s r.o. Čtvrtý díl seriálu Vyprávějte příběh své firmy je věnován firmě UZIMEX PRAHA, spol. s r. o., která je čtenářům Automy známa hlavně jako dodavatel motorků Maxon, jež se osvědčily mimo jiné ve vesmírných misích na Mars. Vyprávění jednatele firmy Romana Kříčka doplňoval svými postřehy jeho syn Roman Kříček mladší, zodpovědný za logistiku a finanční řízení firmy.
Vydavatel: Automa
Výrobci: Sopap , Gates , StS Coupling , Nippon bearing , Agilent technologies , Raytec system ag , DIAVITE AG , UZIMEX PRAHA


(14.09.09)

tat_2009-09.pdf (1.55MB)

Aplikace vačkových mechanismů SOPAP
Vydavatel: Technika a trh
Výrobci: Sopap , Expert

DALŠÍ SOUBORY

Související novinky

Otočný stůl TSa 100 (13.09.14)

Otočný stůl TS 100

Nový otočný stůl TSa 100 s výstupním talířem ve výšce pouhých 105 mm od základny konstrukčně a principiálně vychází z kompaktního stolu CUBE 100. Stejně jako CUBE 100 i TSa 100 nabízí statické axiální zatížení výstupního talíře 3000…… více


Stůl TXE (12.09.14)

Otočné stoly TXE a TXI

Nové otočné stoly SOPAP TXE a TXI nabízejí jednoduché řešení pro aplikace, kde není kladen důraz na vysokou přesnost polohování. Prstencový tvar umožňuje umístit více statických prvků do středu.…… více


Nabídka zaměstnání (01.09.14)

Nabídka zaměstnání

Hledáme vhodného adepta pro obchodně - technickou činnost

Hlavní náplní práce je technická činnost, zahrnující výpočty, návrhy, vytypování el. pohonů, řemenových převodů, vačkových mechanismů a dalších produktů od zahraničních…… víceTisk   |   Kontakty   |   Mapa stránek   |   webdesign: NETservis s.r.o.

© 2006 UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.   |  www.uzimex.cz