Úvodní stránka Sortiment Spojky Gates

Gates

Dodáváme komponenty převodů, které vyrábí divize průmyslových převodů Gates PT, Power transmission. Některé úzce související výrobky, které jsou určeny pro automobilový průmysl, vyrábí automobilová divize Gates Auto aftermarket, která je i navrhuje pro podmínky v automobilech a zkouší je podle automobilových standardů. Její výrobky dodáváme výjimečně.

Výrobní technologie se soustřeďují převážně na pryžové klínové a synchronizační řemeny. Pro výrobu nejvýkonnějších typů řemenů se používá polyuretan. Předností pryžových řemenů je nízká cena a odolnost vyšším teplotám.

Tažnou vrstvu klínových řemenů tvoří obvykle polyesterová lanka. V provozu se postupně vytahují, a umožní tak stejnoměrné rozdělení výkonu na souběžné řemeny v převodech s více řemeny. Řemeny je nutno pravidelně napínat.
Tažnou vrstvu pryžových synchronizačních řemenů tvoří skleněná lanka, která se v provozu nevytahují, právě tak jako kevlarová lanka polyuretanových synchronizačních řemenů.

Jaký převod vybrat   více

Přehled kategorií

Spojky Eurogrip

Spojky

Na technologii výroby synchronizačních řemenů jsou založeny vlastnosti spojek s vysokou poddajností a tlumením.


Soubory ke stažení


(01.09.10)

tt_2010-18-bublina.pdf (323kB)

Bublina (gates) Velké řemenové pohony
Vydavatel: Technický týdeník
Výrobci: Gates


(06.05.10)

au_2010-05_rozhovor.pdf (466kB)

Příběh firmy UZIMEX PRAHA, spol. s r.o. Čtvrtý díl seriálu Vyprávějte příběh své firmy je věnován firmě UZIMEX PRAHA, spol. s r. o., která je čtenářům Automy známa hlavně jako dodavatel motorků Maxon, jež se osvědčily mimo jiné ve vesmírných misích na Mars. Vyprávění jednatele firmy Romana Kříčka doplňoval svými postřehy jeho syn Roman Kříček mladší, zodpovědný za logistiku a finanční řízení firmy.
Vydavatel: Automa
Výrobci: Sopap , Gates , StS Coupling , Nippon bearing , Agilent technologies , Raytec system ag , DIAVITE AG , UZIMEX PRAHA


(04.09.09)

tt_2009-17.pdf (466kB)

Špičkové technologie do automatizace a robotizace.
Vydavatel: Technický týdeník
Výrobci: Sopap , Gates , StS Coupling , Nippon bearing , Agilent technologies , Raytec system ag , DIAVITE AG , UZIMEX PRAHA

DALŠÍ SOUBORY

Související novinky

Řemen Quad-Power® 4 (06.02.17)

Řemen Quad-Power® 4

Plně bezúdržbový klínový řemen Quad-Power® 4 eliminuje odstávky za účelem nového napnutí. Umožňuje kompaktní konstrukci pohonu s úsporou hmotnosti i ceny pohonu. Materiál řemenů Quad-Power® 4 odolává teplotám od -50 do + 130°C.… více


Nabídka zaměstnání (01.09.14)

Nabídka zaměstnání

Hledáme vhodného adepta pro obchodně - technickou činnost

Hlavní náplní práce je technická činnost, zahrnující výpočty, návrhy, vytypování el. pohonů, řemenových převodů, vačkových mechanismů a dalších produktů od zahraničních…… více


Nový software Gates Design Flex® Pro™ (08.01.08)

Nový Design Flex® Pro™

Výrobce GATES vydal novou verzi Design Flex softwaru pro návrh řemenových pohonů. Nová verze programu je přístupná také ve variantě webové aplikace Design Flex® Pro™ WEB, kterou není třeba instalovat na PC jako standardní verzi Design…… víceTisk   |   Kontakty   |   Mapa stránek   |   webdesign: NETservis s.r.o.

© 2006 UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.   |  www.uzimex.cz