Úvodní stránka Sortiment Dopravní pásy Gates Dopravní pásy Dopravní pásy se standardním ozubením

Dopravní pásy se standardním ozubením

Řemeny z termoplastického polyuretanu se mohou doplnit navařenými unášeči různých tvarů. Je možno vybírat z databáze již vyrobených unášečů. Je ovšem možné vyrobit unášeč přesně podle přání zákazníka.
Hřbetní stranu polyuretanového řemenu je možno opatřit také vrstvou speciálního materiálu např. PUR pěna, linatex, neopren apod.

Základem těchto dopravních pásů jsou klasické polyuretanové řemeny profilů palcových i metrických. Např. XL, L, H, T5, T10, T20, AT5, AT10, AT20, HTD5, HTD8, HTD14, STD5, STD8. Informace o těchto řemenech naleznete v sekci "Synchronizační řemeny polyuretan" řada "Řemeny v metráži, svařené"

455 T5 16 - Řemen pro tažení kabelů   víceUnašeče

Řemeny z termoplastického polyuretanu se mohou doplnit navařenými polyuretanovými bloky vhodnými pro unášení výrobků.

Firma GATES nabízí velký počet rozmanitých tvarů, na něž jsou vyrobeny formy a doporučí tvar blízký zadanému požadavku. Jsou upraveny i pro různé kovové vložky.

Přivařená základna snižuje ohebnost řemenu. Její šířka má vliv na nejmenší použitelný počet zubů řemenic.

Dopravní aplikace s požadavkem na přesné a šetrné uložení výrobků na pásu.

Aplikace řemenů s unašeči   vícePotahy

Řemeny z termoplastického polyuretanu se mohou doplnit potahy pružného nebo pěnového materiálu.

Různé druhy polyuretanu s vysokou odolností opotřebení a součinitelem tření. S hladkým povrchem nebo plastickým vzorkem.

Pryžové materiály Linatex, LinaPlus FG, přírodní pryž, nitridový kaučuk, termoplastická pryž. Má vysoké tření i za mokra. Ve výběru je antistatická pryž a pryž odolná vyšším teplotám.

Silikonová pryž s vysokým třením, nízkou přilnavostí a s vysokou teplotní odolností.

Pěny různé hustoty, které se přizpůsobí tvaru výrobku. Pěny z polyuretanu, neoprénu a přírodní pryže. V povrchu lze vytvořit lůžka podle tvaru výrobků

PVC s různými plastickými vzorky je ekonomická varianta.

Aplikace potahů řemenů   víceSoubory ke stažení


(01.09.10)

tt_2010-18-bublina.pdf (323kB)

Bublina (gates) Velké řemenové pohony
Vydavatel: Technický týdeník
Výrobci: Gates


(06.05.10)

au_2010-05_rozhovor.pdf (466kB)

Příběh firmy UZIMEX PRAHA, spol. s r.o. Čtvrtý díl seriálu Vyprávějte příběh své firmy je věnován firmě UZIMEX PRAHA, spol. s r. o., která je čtenářům Automy známa hlavně jako dodavatel motorků Maxon, jež se osvědčily mimo jiné ve vesmírných misích na Mars. Vyprávění jednatele firmy Romana Kříčka doplňoval svými postřehy jeho syn Roman Kříček mladší, zodpovědný za logistiku a finanční řízení firmy.
Vydavatel: Automa
Výrobci: Sopap , Gates , StS Coupling , Nippon bearing , Agilent technologies , Raytec system ag , DIAVITE AG , UZIMEX PRAHA


(04.09.09)

tt_2009-17.pdf (466kB)

Špičkové technologie do automatizace a robotizace.
Vydavatel: Technický týdeník
Výrobci: Sopap , Gates , StS Coupling , Nippon bearing , Agilent technologies , Raytec system ag , DIAVITE AG , UZIMEX PRAHA

DALŠÍ SOUBORY

Související novinky

Řemen Quad-Power® 4 (06.02.17)

Řemen Quad-Power® 4

Plně bezúdržbový klínový řemen Quad-Power® 4 eliminuje odstávky za účelem nového napnutí. Umožňuje kompaktní konstrukci pohonu s úsporou hmotnosti i ceny pohonu. Materiál řemenů Quad-Power® 4 odolává teplotám od -50 do + 130°C.… více


Nový software Gates Design Flex® Pro™ (08.01.08)

Nový Design Flex® Pro™

Výrobce GATES vydal novou verzi Design Flex softwaru pro návrh řemenových pohonů. Nová verze programu je přístupná také ve variantě webové aplikace Design Flex® Pro™ WEB, kterou není třeba instalovat na PC jako standardní verzi Design…… víceTisk   |   Kontakty   |   Mapa stránek   |   webdesign: NETservis s.r.o.

© 2006 UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.   |  www.uzimex.cz