Úvodní stránka Novinky Řemen Poly Chain® GT® Carbon™

Řemen Poly Chain® GT® Carbon™

(5.12.2007) Nové materiály zvýšily výkon a zlepšily ohebnost dosud nejvýkonnějšího synchronizačního řemenu na trhu Poly Chain GT2. Polyuretanový řemen s uhlíkovými lanky má pětinásobný výkon oproti řemenům HTD.

Řemen je vyvinut pro extrémně kompaktní pohony v oblasti velkých tahů a nízkých rychlostí. V této oblasti úspěšně vytlačuje článkové řetězy, oproti nimž má šestkrát delší dobu života, čistý provoz bez údržby a mazání, tichý chod a vyšší účinnost.
Poly Chain GT Carbon může pracovat s vnějšími napínacími kladkami. Průměr kladky pro 8MGT má být nejméně 70 mm, pro 14MGT nejméně 150 mm

Poly Chain GT Carbon výborně odolává chemikáliím, opotřebení otěrem a teplotám -54 až 85°C.

V porovnání s řemenem PowerGrip GT3 je Poly Chain GT Carbon výkonnější zejména při malých rychlostech a odolává agresivnímu prostředí. Má vyšší podélnou tuhost v tahu, důležitou pro přesnost synchronizace při rázech.
V porovnání s řemenem Poly Chain GT2 má PCC 8MGT pevnost v tahu větší o 30%, PCC 14MGT o 50%. Zub PCC 8MGT je pevnější ve střihu o 25%, PCC 14MGT o 17%.

Vysoká výkonnost Poly Chain GT Carbon umožňuje omezit hluk, který vzniká vytlačováním vzduchu z drážek řemenic při vysokých rychlostech. Postačuje poměrně malá šířka řemenu pro daný výkon a ta se rozdělí na paralelní větve široké po 12 mm.


Novinka souvisí s produkty:


Tisk   |   Kontakty   |   Mapa stránek   |   webdesign: NETservis s.r.o.

© 2006 UZIMEX PRAHA, spol. s r.o.   |  www.uzimex.cz